Home / Mobil Dünyası / BlackBerry Q5 Türkiye’de…

BlackBerry Q5 Türkiye’de…

Yeni telefon kırmızı ve beyaz renk seçenekleri, üstün teknolojik özelliklerinin yanı sıra özel klavyesi ile de dikkat çekiyor.

BlackBerry®. yeni akıllı telefonu BlackBerry Q5 Türkiye’de satışa sunuldu.

Genç ve kendini genç hissedenler için tasarlanan Q5, özel olarak dizayn edilmiş QWERTY klavyesi sayesinde kullanıcılara eğlence, farklı paylaşımlarda bulunma ve sanal dünyada aktif olma imkanı sunuyor.

BB Q5 Red Front

 

Kırmızı, beyaz ve siyah renkleri bulunan BlackBerry Q5 modeli, son teknoloji BlackBerry 10 sistemiyle güçlü ve benzersiz bir teknolojik deneyim sunuyor. Donanımıyla uygulamaları birlikte kusursuz olarak çalışarak özel profilinizle, iş profilinizi ayırıyor. İdeal iletişim için tekrar düzenlenen klasik QWERTY klavyesi ve 3.1 inçlik dokunmatik ekranıyla BlackBerry Q5 akıllı telefonda beklediğinizden çok daha fazlası..

BB Q5 White Front

BlackBerry Q5 akıllı telefonu BlackBerry 10.1 yazılımı kullanıyor. BlackBerry 10’un önemli bir parçası olan BlackBerry® Hub ile yaptığınız işi bırakmadan önem verdiğiniz şeyleri de takip edebilirsiniz. BlackBerry Time Shift sayesinde her seferinde mükemmel fotoğrafları yakalayın ve hikayelerinizi BlackBerry Story Maker’da anlatıp Facebook’tan arkadaşlarınızla paylaşın. BBM video ve Screen Share’i kullanın ve BlackBerry® World™ vitrininde size bekleyen 120.000’den fazla uygulamayı keşfedin.

BlackBerry 10 hakkında daha fazla bilgi için, www.blackberry.com/blackberry10 İnternet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Basın Bülteni

Bir önceki yazımız olan İstanbul Kentsel Dönüşüm Derneği İş Başında başlıklı makalemizde Afet, Deprem ve Dernek hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tayfun Kurt

Son on yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

2 comments

  1. Black Berry King ( Patron telefonu)

  2. parke makinası

    çok şık bir tasarımı var

Bir Cevap Yazın