Home / Yaşam / Seyir Defteri / Blog ödülleri 2008

Blog ödülleri 2008

2008-blog-odulleriBenim de katıldığım bir organizasyon olan “Blog Ödülleri 2008″ oylama süreci başlamış bulunmakta. 5 Mayıs 2008 günü sonuna kadar sevdiğiniz bloglara oy verebileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey üye olup giriş yapmak. Üye olduktan sonra hemen oy vermeye başlayabilirsiniz ancak verdiğiniz e-posta adresine gönderilen doğrulama bağlatısına tıklayıp üyeliğiniz aktive etmediğiniz sürece oylarınız sayılmayacaktır. Her kategoride yalnızca bir oy verme hakkınız var, bu yüzden listeleri iyice gözden geçirmeyi unutmayın. Haa! unutmadan, Seyrusefer.com “Kişisel” kategorisinde. Desteğinizi bekliyorum (:

Yarışma sona ermiştir. Oyunu esirgemeyen herkese buradan teşekkürler.

Bir önceki yazımız olan Bahar Yorgunluğu başlıklı makalemizde Ağrı Kesici, Bağırsak ve Bahlar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tayfun Kurt

Son on yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın