Home / Yaşam / Dolmakalem.com

Dolmakalem.com

“Her biri kendi uzmanlık alanında farklı yazılar yazan/düşünen bir gurup yazarın, kendi sitelerinde değinemedikleri konuları yazdıkları bir nevi kaçış yuvası… Dolmakalem, duruşu itibariyle yazarlarına sınırsız yazma özgürlüğü tanıyan, fikir ve eser üretme konusunda sınırları reddeden bir oluşumdur. Bu nedenle sitede kategorizasyon sistemi yoktur. Dolmakalem, okuyucularının görüşlerini ve katkılarını önemser, gelen yorumların herbirini bir fikir dağarcığı olarak bünyesine katar.”

Yeni keşfettiğim ama kısa sürede neredeyse tüm yazılarını okuduğum bir site. Herkese tavsiye ederim. Eğer güzel hikayeler okumak isterseniz bence burası tam size göre.

URL: http://www.dolmakalem.org/

 

Bir önceki yazımız olan Çevrimiçi word, excel ve powerpoint başlıklı makalemizde Çevrimiçi, Excel ve Google hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tayfun Kurt

Son on yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

Leave a Reply