Home / Bilim ve Teknoloji / Bilgisayar / Favori programlarımız

Favori programlarımız

Ne zamandır siteme yeni yazılar yazayım diyordum ama bir türlü vakit bulamıyordum. Yapılan yorumlara bile cevap veremiyordum. Nihayet bugün bir fırsatını buldum ve yeni bir yazı yazmak için bilgisayarımın karşısına geçtim. Öncelikle kafamda yazmayı düşündüğüm bir çok yazı vardı. Hangisinden başlayacağımı bilemedim. Derken kullandığım programlardan bir liste yapayım dedim. İşte favori programlarım. Sizlerde favori programlarınızı yazarak listeyi uzatabiliriz.

İşte benim favori programlarım.

  1. Nero7 Premium
  2. Babylon
  3. MozillaFirefox
  4. MV2Player
  5. Audacity
  6. Adobe Photoshop CS2
  7. FileZilla
  8. Ccleaner
  9. LimeWire
  10. Avast! Antivirüs

Buarada Google’ ın yaptığı pagerank güncellemesi ile artık sitemin pagerank’i 3 olmuştur. Sitemi takip eden, kendi sitesinde siteme yer ayıran herkese teşekkürler…

PRchecker.info

Bir önceki yazımız olan YouTube videolarını indir başlıklı makalemizde Bedava, Convert ve Download hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tayfun Kurt

Son on yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın