Home / Internet Dünyası / Flash Bellek Kazanmak İster misiniz?

Flash Bellek Kazanmak İster misiniz?

Ben isterim. Üstelik biri 4 gb diğeri 8 gb iki tane. Uzun zaman önce aldığım bir tane flash belleğim var. 512 mb bir Kingston. (Reklam yaptım ama olsun iyi markaların reklamı yapılır her zaman.) Yeni bir tane daha olsa hiç fena olmaz hani. Üstelik daha fazla kapasiteli. Şimdi bu bellekleri nasıl kazanacaklarını merak edenler için hemen bir açıklama getireyim. Yapmanız gereken sadece yorum yazmak. Evet hepsi bu kadar. Karbonizma ve AutoCAD Hocası kendi sitelerinde çekilişle birer adet flash bellek hediye ediyor. Tek yapmanız gereken bu sitelere girip yorum yapmak. Ben yaptım. Üstelik buradan bu çekiliş hakkında yazı yazdığım için şansım biraz daha fazla. (;

Pek şanslı biri değilimdir aslında ama Taylanov.com’daki sinema yarışmasında hediye ettiği dvd filmi (K-Pax) kazandım nasıl olduysa. Taylan’da hiç vakit kaybetmeden hediyemi gönderdi. Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.

Karbonizma: 4 gb Flash bellek çekilişine katılın.

AutoCAD Hocası: 8 gb Flash bellek çekilişine katılın.

Bir önceki yazımız olan Windows 7 görünümlü XP başlıklı makalemizde Desktop Theme, Patcher ve Program hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tayfun Kurt

Son on yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın