Home / Hakkımda

Hakkımda

Seyrusefer.com; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile son 9 yıldır paylaştığım bir kişisel blogtur. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat  gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır. Site hakkındaki tüm düşüncelerinizi, sitemde görmek istediğiniz konu başlıklarını iletişim sayfasından göndereceğiniz bir e-posta ile iletebilirsiniz.

– Sosyal Medya Hesaplarm:

[aps-social id=”2″]

 

Seyrusefer.com’daki tüm yazılar, birkaç alıntı dışında, bana aittir. Sitedeki yazıları kaynak göstermek şartıyla başka sitelerde gösterilmesinde sakınca yoktur.

– Siteye Abone Ol!

Sitede yazılan her yeni yazıdan haberdar olmak ve sürekli takip etmek için aşağıdaki form kutusuna e-posta adresinizi yazın ve abone ol butonuna basın. Ardından açılan sayfadaki doğrulama kodunu yazıp gönder butonuna basın. İşte hepsi bu kadar.

 

-Facebook’tan Takip Et!

Seyrusefer.com’un resmi Facebook sayfasını beğenerek Facebook üzerinden de takip edebilirsiniz.

– Link Takası Yap!

Seyrusefer.com ile link değişimi yapmak isteyen site sahipleri, sitedeki Link Değişimi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sayfada yazan şartlara uygun siteler sitedeki bağlantı kutularında linkleri yer alacak.

– Yazıları Paylaş!

Seyrusefer.com’daki okuduğunuz her yazıyı arkadaşlarınıza yada benzer ilgi alanları olan kişilerle paylaşabilirsiniz. Beğendiğiniz,  bir yazıyı saklamak ya da arkadaşlarınızla paylaşmak için her yazının başında yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz.

– Bağış Yap!

Siteye bağış yapmak isterseniz buradaki PayPal bağlantısını kullanarak gönlünüzden ne koparsa 😛 bağışlayabilirsiniz.

– Reklam Ver!

Reklam; televizyon kanalları, gazeteler ve dergilerde olduğu gibi Internet sitelerinin de temel gelir kaynağı. Bu sayede birçok hizmet ücretsiz olarak kullanıcılara sağlanmakta. Bununla birlikte özel olarak rahatsız olduğunuz bir reklama rastladığınızda bana e – posta ile ulaşabilirsiniz.

Siteye reklam vermek için  Reklam – Sponsor sayfasından reklam çeşitleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Seyrusefer.com

TayfunKurt.com.tr