Home / Yaşam / Korsan CD Galerisi

Korsan CD Galerisi

rp_pirated-software.gifMicrosoft, sahte yazılım kullanımını azaltmak amacıyla çok ciddi girişimlerde bulunuyor. Bunların başında bilgisayar kullanıcılarını her yönden bilinçlendirmek geliyor. Yazılım alırken nelere dikkat edilir, sahnet yazılım ile orijinal yazılım nasıl ayırt edilir gibi soruların hepsini kendi sitesinde cevaplamış. Bunun için hatta bir de galeri hazırlamış: Korsan CD galerisi.

korsan_cdBöylece sahte yazılım hakkında ne kadar bilgi sahibi olursak orijinal yazılım alırken de o kadar dikkat edebileceğimizi düşünüyor. Haksızda değil ama bu girişim korsan yazılım kullanımını ne kadar azaltacak tabi tartışılır. Öncelikle şunu belirtmeliyim galeri çok güzel hazırlanmış. Microsoft’un Windows, Office ve diğer yazılımları ayrı ayrı başlıklar altında sıralanmış durumda. Her başlık altında yazılımların cd, ambalaj ve etiketleri; orijinal, düşük kalite, orta kalite ve yüksek kalite şeklinde kategoriye ayrılmış. Galeri benim çok hoşuma gitti bilmiyorum siz ne dersiniz?

Sahte Yazılım Galerisi’ni şimdi açın.

Bir önceki yazımız olan YouTube videolarını indir başlıklı makalemizde Bedava, Convert ve Download hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tayfun Kurt

Son on yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

Leave a Reply