Home / Internet Dünyası / Mynet e-mail görünümünü değiştirdi.

Mynet e-mail görünümünü değiştirdi.

Mynet te değişim bitmek bilmiyor. Önce logosu ve görünümünü değiştirerek, renkleri ve menüleriyle kişileştirilebilir hale getirdi. Her ne kadar logosu margarin logosuna benzesede. Daha sonra 5 gb lık e-mail posta hizmeti sunmaya başladı. Şimdi de Mynet e-mail görünümünü değiştirdi. Butonlar ve soldaki menü barı yeniden düzenlenmiş. Ayrıca bunda da yine kişileştirilebilir renk seçenekleri sunuluyor. Bana butonlar biraz büyük geldi sanki eskisi daha iyi gibiydi. Onun yerine Windows Live Mail deki gibi gelen postaların sürükleyip taşıma olsun yada gelen postaları önizleme gibi özellikleri olsa sanki daha iyi olurdu. Neyse bunada alışılır.

Bir önceki yazımız olan Filmlere alt yazı ekleyin başlıklı makalemizde Altyazı, Film ve Proje hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tayfun Kurt

Son on yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın