Home / Bilim ve Teknoloji / Bilgisayar / Outlook ile SMS nasıl gönderilir?

Outlook ile SMS nasıl gönderilir?

ms-office-outlookMicrosoft-Turkcell işbirliği ile gerçekleştirilen “Turkcell E-SMS” hizmeti ile artık Outlook 2007 içerisinden dilediğiniz gibi SMS ve MMS gönderilebilecek. Ayrıca, Outlook 2007 Mobil Adres Defteri içinde tanımlanmış gruplara toplu SMS de gönderebilmek mümkün. Microsoft Office Outlook 2007 internete bağlı konumdayken toplantı hatırlatmalarını ve belirlenen kriterlerdeki e-postaları cep telefonunuza SMS olarak alabilecek. Bu sayede, bilgisayarınız yanınızda değilken de gelen önemli e-postalara cep telefonunuzdan ulaşabileceksiniz.

%50 indirimli SMS göndermeye hemen başlayın!
Turkcell E-SMS’i kullanmak için bilgisayarınıza ek bir program yüklemenize gerek yok! Başlamak için Outlook 2007’de bir e-posta hesabı tanımlamak yerine Turkcell cep telefonu numaranız ve Süper Şifreniz ile bir SMS/MMS hesabı tanımlayın. Daha sonra bir e-posta gönderirmiş gibi SMS ve MMS göndermeye hemen başlayın. Gerekli adımları öğrenmek ve ayarlarınızı otomatik olarak yapmak için şimdi https://oms.turkcell.com.tr adresini ziyaret edin!
Turkcell E-SMS Ayarları:
https://oms.turkcell.com.tr
Turkcell E-SMS Bilgi Sayfası (Ücretlendirme, Sıkça Sorulan Sorular)
http://www.turkcell.com.tr/kurumsal/servisler/msjlasma/
bilgisayardanmesajlasma/outlook2007mesajlasmacozumu
Outlook Mobil Hizmeti Yardım Sayfası:
http://office.microsoft.com/tr-tr/outlook/HA101549971055.aspx

Outlook ile SMS göndermek nasıl olacak?

turkcell-e-smsTurkcell E-SMS’i kullanmak için bilgisayarınıza ek bir program yüklemenize gerek yok üstelik! Başlamak için Outlook 2007’de bir e-posta hesabı tanımlamak yerine Turkcell cep telefonu numaranız ve Süper Şifreniz ile bir SMS/MMS hesabı tanımlayın. Daha sonra bir e-posta gönderirmiş gibi SMS ve MMS göndermeye hemen başlayabilirsiniz. Hatırlatmakta fayda var, 2009 sene sonua kadar gönderilecek E-SMS’ler yarı fiyatına olacak.

2009 sonuna kadar olan ücretlendirme şöyle:

  • Faturalı hatlar için standart SMS fiyatının yarısı olarak ücretlenecektir. (tüm vergiler dahil 0,14 TL)
  • Hazır Kart’lar için 1 kontör

Gerekli adımları öğrenmek ve ayarlarınızı otomatik olarak yapmak için https://oms.turkcell.com.tr adresini ziyaret etmelisiniz.

Turkcell E-SMS Ayarları:

https://oms.turkcell.com.tr

Turkcell E-SMS Bilgi Sayfası:

Ücretlendirme ve sıkça sorulan sorular:

Outlook Mobil Hizmeti Yardım Sayfası:

http://office.microsoft.com/tr-tr/outlook/HA101549971055.aspx

Bir önceki yazımız olan Üç kişiyle savaş filmi nasıl çekilir? başlıklı makalemizde Bloody Omaha, Grafik ve Omaha Sahili hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tayfun Kurt

Son on yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

Leave a Reply