Home / Internet Dünyası / Siteler hakkında bilgi

Siteler hakkında bilgi

Sitemde zaman zaman bazı sevdiğim siteler hakkında yazılar yazıyorum. Bugün de sizlere zamanla değerinin daha çok artacağını ve siteler hakkında iyi bir bilgi kaynağı olacağını düşündüğüm bir siteden bahsetmek istiyorum. Sitelerhakkinda.com

Hakkında çeşitli konularda bilgi almak istediğiniz her siteyi burada kolayca bulabilirsiniz. Sitedeki bilgileri güncelleyebilirsiniz ve yorumlarda bulunabilirsiniz. Site, ziyaretçilerinin katkılarıyla her geçen gün daha da büyükmekte ve gelişmekte olan bir site ansiklopedisi olma yolunda hızla ilerlemekte.

Siz de Seyrusefer.com wiki makalesini ziyaret edebilir. Site hakkında bilgiler edinebilir, wikiyi düzenleyerek bilginizi paylaşabilir, yorumunuzu yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tarayıcı anketi sonucu başlıklı makalemizde 29 Mart, Anket ve Belediye Başkanı hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tayfun Kurt

Son on yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

Leave a Reply