Home / Yaşam / Eğitim / Uzaktan Windows ve Office eğitimi

Uzaktan Windows ve Office eğitimi

1945 yılında Koç Ticaret Büro Levazımatı A.Ş. olarak kurulan, Türkiye’nin en büyük ve köklü yerli sermayeli bilgi teknolojileri şirketi olan KoçSistem Bilgi ve İletişim Hizmetleri kurulduğu günden bu yana pazardaki öncü konumunu sürdürerek dünyadaki yenilikleri takip etmektedir. Bunun yanı sıra Koç Grubu, Koç Sistem ve İ.d.e.a. bünyesinde 9 yılı aşkın bir süredir bilgi teknolojileri eğitimi vermektedir. Verdiği eğitimlerle yılın eğitim merkezi seçilen KoçSistem; Cisco, Oracle, Sun, DynED İngilizce Eğitim Çözümü, Red Hat, Linux, CheckPoint, Java, Microsoft eğitim hizmetleri vermektedir.

Buradan KoçSistem’in hazırladığı uzaktan eğitim olan Windows XP ve Office XP eğitimleri sayfasına ulaşabilirsiniz. Temel ve ileri olmak üzere iki seviyede toplanmış bu eğitimler çok iyi hazırlanmış. Sesli olarak anlatılan eğitimler daha sonra kullanıcının da yönlendirilmesiyle mevcut örneğin tekrarlanması istenmektedir. Böylece eğitim, yapılan bu uygulama sayesinde daha da başarılı oluyor. Eğer bu konularda bilgim yok yada az biliyorum diyorsanız mutlaka uğrayın.

Bir önceki yazımız olan Göz bu, aldatır! başlıklı makalemizde Göz Yanılması, İlginç ve İllüzyon hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tayfun Kurt

Son on yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın