Home / Internet Dünyası / Volvo S40 Kazandıran Kampanya!

Volvo S40 Kazandıran Kampanya!

Türkiye Ekonomi Bankası yeni “Pratik İnternet Şubesi” için bir kampanya başlatmış durumda. Kampanyaya katılan herkes Volvo S40 kazanma şansı yakalıyor.

Teb İnternet Bankacılığı ile para transferleri, fatura ödemeleri, kredi kartı ödemeleri gibi günlük bankacılık işlemleri oldukça pratik, kolay ve hızlı bir hale gelmiş durumda. İnternet şubesinin en beğendiğim tarafı ise kredi kartlarımızı cüzdanımızda gördüğümüz şekilde sayfada görüp işlem yapma kolaylığı oldu. Üstelik Teb İnternet Şubesi,  şifre alarak giriş yapana 4, şubeden işlem yapana 5 çekiliş hakkı daha kazandırıyor. Böylece Volvo S40 kazanma şansınızı 10 kat daha arttırmış oluyorsunuz.

Bu bir advertorial içeriğidir.

Bir önceki yazımız olan QR Kodlu Özgeçmiş başlıklı makalemizde Cep Telefonu, Curriculum Vitae ve CV hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tayfun Kurt

Son on yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

Leave a Reply