Home / Yaşam / Seyir Defteri / Seyrüsefer Günlüğü 3 Yaşında

Seyrüsefer Günlüğü 3 Yaşında

Bundan üç yıl önce başlamıştım bu yolculuğa. Amacım önce kendimle ilgili notlar tutmaktı. Gittiğim filmler, katıldığım geziler okudğum kitaplar vs. Sonrasında sevdiğim veya ilginç bulduğum site ve programları paylaşmak istedim. Ardından bilgisayar kullanımına yönelik çeşitli ipuçları vermeye başladım. Arada bir de alıntı yaptığım yazılar ve çeşitli videolar. Böylece tam üç sene geçiverdi. Şuan bu yazı ile birlikte tam 387 yazı olmuş durumda. 1372 tane de yorum, ve sayısız e-posta. Bu üç sene içerisinde edindiğim onlarca arkadaş. Hepsi gerçekten çok değerli.

Geçen bu üç sene içerisinde sitemi ziyaret eden, yorumlarını eksik etmeyen, gönderdiği e-postalarla destek gösteren herkese binlerce  teşekkür ederim.

Sitemin üçüncü yılını buradan kendi adıma kutluyor ve nice senelere diyorum. (:

Bir önceki yazımız olan Rakamlarla 2009 yılı: İsimler başlıklı makalemizde Ahmet, Bebek ve Enes hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tayfun Kurt

Son on yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

Leave a Reply