Webcam görüntünüze eğlenceli animasyonlar ekleyin

Wabcam ile görüntülü konuşma yaparken karşı tarafa, görüntünüzün eğlenceli bir şekilde gönderilmesini ister miydiniz? Şimdi tanıtacağım program ile bunu yapmanız çok basit. Aşağıda linkini verdiğim siteden programı bilgisayarınıza yükleyin. Basit bir kurulum aşamasından sonra program hazır hale gelecektir.

msn-webcam

Artık her görüntülü konuşma başlattığınızda program otomatik olarak devreye girecek ve görüntünüz oldukça eğlenceli hale gelecek. Webcam görüntünüze bu program ile çeşit çeşit efektler, yazılar veya animasyonlar ekleyebiliyorsunuz.

Yada bilgisayarınızdaki bir fotoğraf albümünü slayt şeklinde görüntüleyebiliyorsunuz. Kendi yaptığınız flash ile yapılmış animasyonları da bu programa ekleyerek görüntüleyebiliyorsunuz. Programın tanıtıldığı Internet sitesinde ayrıca galeri bölümünde yine yüzlerce çeşit animasyon ve efekti çok basit bir şekilde programa ekleyebiliyorsunuz.

Programın yüz tanıma özelliği sayesinde bazı efektler çok iyi şekilde tam oturuyor görüntüye. Bu sayede örneğin kafanızda yıldızların uçuşmasını sağlayabilirsiniz. Yada sağdan soldan gelen toplar kafanıza çarparak sekeceklerdir. (:

Programı ile ilgili detaylı bilgi için: http://www.digitalpeers.com/

Cam Track: İNDİR

Tayfun Kurt

Son on beş yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

Bir cevap yazın