Home / Internet Dünyası / Picasso olmak ister miydiniz?

Picasso olmak ister miydiniz?

Kim istemez ki Picasso olmayı? Onun gibi düşünmeyi ve üretmeyi. Ama zor değil artık sizlerde birer Picasso olabilirsiniz. Bu sitede ünlü ressam Picasso’nun portre resimlerde sıkça kullandığı bazı figürlerle resim çiziyorsunuz. Bilirsiniz Picasso, portrelerinde hep aynı yöntemi kullanmıştır. Hem yandan bakışı hemden önden bakışı resmetmiştir sürekli. Sitedeki yapılmış diğer resimlerede bakabiliyorsunuz. Hepinize kolay gelsin. Belli mi olur bir Picasso da siz neden olmayasınız?

URL: http://www.mrpicassohead.com/index.html

picasso

Hazır Picasso demişken 24.11.2005 – 26.03.2006 tarihleri arasında Sakıp Sabancı Müzesi’nde Picasso sergisi vardı. Picasso’nun çalışmalarını böyle yakından gördüğüm için çok mutluyum. Böyle sergileri daha çok görmek ümidiyle.

Bir önceki yazımız olan BİM'de eski sevgiliyi görmek. başlıklı makalemizde Alışveriş, Bim ve Eski hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tayfun Kurt

Son on yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın