indir.com Mobil Etkinlik 2015

Mobil dünya ile ilgilenen herkesin ücretsiz katılımına açık olan indir.com Mobil Etkinlik 2015, 23 Mayıs 2015 tarihinde İstanbul Bahçeşehir Üniversitesinde gerçekleşecek.

Özellikle bilişim sektöründen kişilere yönelik olacak olan Mobil Etkinlik’te, alanında etkin konuşmacıların yer alacağı etkinliğin sonunda ise daha önce duyurusunu yaptığım 2. indir.com Mobil Uygulama Ödülleri ödül töreni gerçekleşecek.

09:00 – 18:30 saatleri arasında konusunda uzman konuşmacılarla; Mobil tasarım, mobil reklam, mobil SEO, mobil oyun gibi konuların yer aldığı etkinlik muhteşem hediyeler ve son olarak ikincisi düzenlenen Mobil Uygulamalar Ödül töreni ile son bulacak.

indir.com Mobil Etkinlik 2015 konuşmacıları şöyle:

Google Mobil Uygulamalar Stratejik Ortak Yöneticisi Müge YILMAZ
Gram Games Kurucusu ve CEO’su Mehmet ECEVİT
No-Pact Kurucusu Cem Buğra
Kreatifabrika Oyun Geliştiricisi Sercan ŞENGÜN
UI ve UX Tasarımcısı Hasan Yalçın
Reklamaction Reklamveren Hesapları Takım Lideri Kurtuluş EREK
Bahçeşehir Üniversitesi Oyun Tasarımı Yüksek Lisans Programı Kurucu Direktörü Güven ÇATAK
Webtures Kurucusu Kaan GÜLTEN
Mobilİstanbul Kurucusu Murat Can DEMİR
Camekan Kurucusu Onur DOĞAN
indir.com Yönetici Ortağı Hasan YAŞAR

Toplam 7 oturum 12 konuşmacı ve 500 kişinin katılım göstermesi beklenen indir.com Mobil Etkinlik 2015 hakkında daha fazla bilgi için buraya, etkinliğe ücretsiz davetiye almak için de buraya tıklayın.

Etkinlik konuşmacılar ve programın içeriği kadar katılımcılara ücretsiz olarak dağıtılacak hediyelerle de çok konuşulacağa benziyor. İşte etkinlikte verilecek olan birbirinden muhteşem hediyeler şöyle;

Tüm Katılımcılara Adwords Kuponu ve SEO Kitabı

Etkinlik günü kayıt masasından giriş yaptıran herkese; Camekan’dan 150 TL’lik Adwords kuponu verilecek. Ayrıca bu kuponu kullanan herkes ilk ay için yine Camekan’dan ücretsiz reklam danışmanlık hizmeti alabilecek.

Webtures CEO’su Kaan Gülten’in yazdığı 29,90 TL değerindeki ‘Uzmanından SEO‘ ve ‘Sorularla SEO‘ kitapları olmak üzere 2 farklı SEO kitabı da katılımcılara ücretsiz olarak dağıtılacak.

10 Katılımcıya sanal gerçeklik gözlüğü Look-VR

indir.com Mobil Etkinlik için paylaşılan tweet’ler Tweetwall üzerinden görüntülenecek. Bu noktada katılımcılardan en çok Tweet paylaşan yani ‘Tweetwall Leaderboard’ sıralamasındaki ilk 5 kişiye etkinlik sonunda geçen günlerde incelemesini yaptığımız sanal gerçeklik gözlüğü Look-VR hediye edilecek. Buna ek olarak yapılacak olan çekilişi kazanan 5 katılımcı da Look-VR sahibi olacak.

13 Kişiye Abaküs’ten Kitap

Etkinlik sırasında yapılacak olan çekiliş ile Türkiye’de bilişim alanında yayınladığı kitaplar ile tanınan Abaküs Kitap Yayın Dağıtım’dan 13 kişiye aşağıda listelenen kitaplar hediye edilecek.

hediye_kitaplar
3D Durak’tan Kişiye Özel 3 Boyutlu Baskı

Yapılacak olan çekiliş sonucunda etkinlik alanında 3 kişinin yüz taramasını yapacak olan firma daha sonra bu görüntüyü kişiye özel olarak 3 boyutlu mini figür haline getirecek. 5 kişi de 50 TL’lik 3 boyutlu baskı hizmetinden faydalanabilecek.

Son olarak tüm indir.com Mobil Etkinlik katılımcıları yukarıdaki hediyelerin yanı sıra birbirinden muhteşem sürpriz hediyelerin de sahibi olacaklar.

Not: Ben de  katılımcı olarak etkinlikte yerimi ayırttım. Artık orada görüşürüz 🙂

Tayfun Kurt

Son on beş yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

Bir yanıt yazın