İşte Karşınızda Windows 10

Microsoft tarihinin en harika ve en güçlü Windows sürümü Windows 10 artık sizlerle tanışmaya hazır!

Daha kişisel ve harika bir kullanıcı deneyimi sunan, daha üretken çalışmanıza ve modern güvenlik tehditlerinden korunmanıza yardımcı olan Windows 10 sizlerle tanışmaya hazır!

İşte Windows 10’un Yepyeni Özellikleri

Başlat Menüsü: Kullanıcıların alışkanlık ve ihtiyaçlarına kulak veren Microsoft. Başlat Menüsü’nü sık kullanılan uygulamaları öne çıkaran ve daha fazla özelleştirme olanağı sunan yeni haliyle geri getirmiş.

Continuum: Artık kullanıcılar ikisi bir arada tablet cihazlarını ister dokunmatik olarak tablet modunda, ister klavye ve fare ile masaüstü modunda kullanabilecekler.

Microsoft Edge: Yeni web tarayıcısı Microsoft Edge ile web sayfaları üzerinde not alabilir, okuma modu sayesinde makale ve haberleri e-kitap formunda okuyabileceksiniz.

Windows Hello: Yüz, retina ve parmak izi tanıma gibi teknolojileri destekleyen Windows Hello ile cihazlara, uygulamalara, internet sitelerine hızlı ve güvenli şekilde erişebileceksiniz.

Güvenlik iyileştirmeleri: Windows 10 daha güçlü güvenlik duvarları, yeni ve üstün kurumsal veri ve cihaz koruma özellikleriyle size uçtan uca koruma sağlar.

Hizmet olarak Windows: Windows 10 ile sizleri daha sık yeni özelliklerle buluşturuyor. Kritik öneme sahip ticari faaliyetlerinizi korurken iş kullanıcılarınızı Windows’un yeni özellikleriyle güncelleme özgürlüğünü sunmakta.

 

Windows 10’a nasıl geçebilirim?

Bugünden itibaren dalgalar halinde Windows 7 ve 8.1 kullanıcılarının Windows 10 ücretsiz yükseltmesini Windows Update üzerinden yükleyebilmeleri için bildirimlerde bulunmaya başlanacak.

• Yükseltmenizi daha önceden rezerve ettiyseniz, bilgisayarınız Windows 10 için hazır olduğunda kurulum için bir bildirim alacaksınız.

• Yükseltmenizi Windows 10’u Edinin uygulaması ile rezerve edebilirsiniz. Uygulamayı bulmak için görev çubuğunun sağ ucundaki küçük Windows simgesine tıklamanız yeterli.

• Toplu lisanslama anlaşmanızda aktif Yazılım Güvencesi varsa, 1 Ağustos 2015 itibariyle Windows 10 Enterprise ve Windows 10 Education sürümlerini Toplu Lisanslama Hizmet Merkezi (VLSC) üzerinden indirebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için tıklayın…

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir