Öğrencilere karne hediyesi: Laptop

Öğrencilere karne hediyesi: Laptop

Okulların kapanmasına az bir süre kala uzun zamandır yaşamadığım ama nasıl bir şey olduğunu çok iyi bildiğim bir telaş içindedir öğrenciler. Bir yandan karne alıp bir sonraki seneye geçecek olmaları, diğer taraftan 3 aylık bir güzel bir tatil, en önemlisi de almayı bekledikleri karne hediyesi bu heyecanı daha da arttırmakta.

Benim de özellikle iyi bir dereceyle karne aldığım senelerde hediye edilen tetris, BMX bisiklet ve masaüstü bilgisayarı halen çok iyi hatırlıyorum. Eskiden kalabalık gruplar halinde bisikletle dolaştığımız yollar araziler şimdi trafiğin yoğun olduğu beton binalarla dolup taştığından, büyük şehirlerdeki öğrenciler için bisiklet hediye olmaktan çıktı. Konsol oyunlarının da fiyatını lüzumundan fazla bulduğumdan öğrenciler için en güzel ve faydalı hediyenin laptop olabileceğini düşünüyorum.

Bunun için kısa bir araştırma yaptığımda, Hepsiburada.com un HP laptoplar için yaptığı kampanya dikkatimi çekti. Intel Core i3 işlemcili HP laptop; 4 GB bellek, 500 GB sabit disk, 15,6″ HD ekran ve HD kamerası ile ortalama bir kullanıcının ihtiyaç duyacağı bir donanıma sahip. Tüm bunlara ek olarak Windows 8.1 işletim sistemi yüklü gelen HP laptop öğrenciler için iyi bir hediye olacağı düşüncesindeyim.

Not: Nüfusun az olduğu daha küçük yerleşim yerlerinde yaşayanlar için bisiklet çok daha güzel bir hediye olacaktır. Bu yaz doya doya gezip eğlensinler, henüz bisiklete binecek alanları varken tadını çıkartsınlar.

Bu bir advertorial içeriğidir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir