Kategoriler
Eğitim

Mektuplu kırtasiye yardımı kampanyası

Geçen sene yine tam bu dönemlerde bahsettiğim mektuplu kırtasiye yardımı kampanyası her sene olduğu gibi bu sene de devam ediyor. 10. yılına giren kampanyada bu sene, Sunay Akın‘ın da büyük destek vermesiyle elli bin öğrenciye yardım iletilmesi hedefleniyor. Aşağıda bağlantısını verdiğim sitede de ayrıca Sunay Akın’ın İstanbul Oyuncak Müze’sinde çekilen ve kampanyayı anlattığı videosunu da izleyebilirsiniz. Anlatan Sunay Akın olunca elbetteki şiir tadında bir anlatım oluyor.

25 Eylül 2009’a  kadar devam edecek olan kampanyaya katılarak sizler de bir mektup arkadaşı edinebilirsiniz.

Kampanyaya katılım nasıl gerçekleşiyor?

Kampanyaya katılmak isteyen yardımseverlerin büyük bir A4 zarf içine şu malzemeleri koymaları gerekiyor:

1 adet kitap (öykü, Bilim Çocuk dergisi vb) 1 adet defter, 2 adet kurşunkalem, 1 adet kalemtraş, 1 adet silgi, 1 adet cetvel, 1 adet kutu (6’lı) kuruboya, 1 adet lolipop şeker, 1 adet diş fırçası, 1 adet küçük boy diş macunu ve bir de sizin mektubunuz!

Kampanyaya hazır paketler alarak ta katılabilmek mümkün. Fiyatı 5.00 TL olan hazır paketlerden, kredi kartı veya havale ile ödeme yaparak kampanyaya katılabilirsiniz. Yazdığınız mektup zarfın içine koyularak gönderilecektir.

imzalı-kirtasiye-yardimi

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım için: http://mkyk.aktif.com/

Sunay Akın’ın kampanya için hazırladığı destek videosu.

Yazar Tayfun Kurt

Son on beş yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir