İçeriğe geç
Ana sayfa » Mobil Teknoloji Sitesi: MaxiCep

Mobil Teknoloji Sitesi: MaxiCep

Günümüz mobil teknoloji ürünleri her geçen gün artarken bu konuda yayın yapan web siteleri de hızla artmakta. Ancak çoğu site ya bu hızı ayak uyduramadığından ya da faydalı olabilecek içerik üretemediğinden çok sürmeden yayın hayatına son vermekte. Bunun en önemli sebebi, web sitenin yeterli donanıma ve bilgiye sahip yazarları olmadığından site içindeki bilgilerin yetersiz olması denilebilir.

Mobil Teknoloji

Mobil teknoloji denince akla hemen cep telefonları gelmekte ancak yazılım, GSM Operatörleri, giyilebilir teknolojiler, tablet bilgisayarlar da bu kategoriye girdiğinden bir mobil teknoloji sitesinin içeriği daha da artıyor bu da işi zorlaştırıyor.

Hem içerik hem bilgi düzeyi konusunda en tatmin edici bulduğum mobil teknoloji sitesi olan www.maxicep.com, bu konudaki önemli bir açığı kapatarak biz mobil teknoloji meraklılarını fazlasıyla tatmin ediyor.

MaxiCep neredeyse son 13 yıldır yayında olan “Türkiye’nin En İyi Mobil Teknoloji Portalı” sloganıyla hizmet veren bir teknoloji haber portalı ve forum sitesidir.

Sitede, kendi dalında uzman olan kişilerce her yeni çıkan mobil cihaza ait incelemeler, teknik özellikler herkesin anlayabileceği dilde yalın bir şekilde hazırlanmış.

Ayrıca cihazlar menüsü altında özellikle yeni bir cep telefonu, tablet veya akıllı saat arayışında olanlar için çok faydalı bir fiyat ve ürün karşılaştırma imkanı sunmakta. Her cihazın marka, RAM, hafıza, fiyat gibi özelliklerine göre filtreleyip aradığınız cihazı rahatlıkla bulma imkanınız var.

Her İşletim Sistemine Göre Uygulama Tek Bir Yerde

Yine ayrıca; Windows Phone, IOS veya Android işletim sistemli telefon kullananlara yönelik uygulama arayışı olanlar için uygulama menüsü bu konuda çok başarılı. Editörün seçtiği uygulamalar ile popüler olan uygulamaları inceleyerek mobil cihazınız için en uygun uygulamaları bulmanız mümkün.

Uzun uzun teknik yazıları okumayı sevmeyen kişiler varsa aranızda sitede sizleri de mutlu edecek fotoğraf ve video galerileri de mevcut. Böylece aradığınız bir ürüne ait fotoğrafları veya ürün için yapılmış tanıtım videosunu izleyerek ürün hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Siteyi takip eden kişilerle iletişim kurmak ve çeşitli konularda sorular sorup bilgi sahibi olmak isteyenler için bir de MaxiCep Forum sayfası bulunmakta. 3 milyona yaklaşan kayıtlı üyesi ve 300’e yakın forum kategorisi ile 1 milyondan fazla konuda teknolojik hayatı ilgilendiren bilgiler sunulmakta.

MaxiCep Mobil Uygulama

Son olarak hazır konu mobil teknoloji sitesi olunca siteye ait bir mobil uygulamanın olmadığını düşünmek olmazdı. Android ve Ios için hazırlanmış mobil uygulaması ile sitede yer alan tüm haber ve foruma taşınabilir tüm cihazlar ile ulaşmak mümkün.

1 Comment on this post

Join the conversation

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir