Yurt Dışından Kolay Alışveriş

Hayatımızın önemli bir parçası haline gelmiş olan Internet özellikle ucuz alışveriş yapmanın da en önemli yollarından biri. Alışveriş yaptığımız site yurt içinden bir siteyse en kısa sürede adresimize siparişimiz ulaşır, ödemeyi yine kredi kartı yoluyla anında tahsil edilir. Buraya kadar her şey basit. Peki alışveriş yapmak istediğimiz site ABD’de olan bir siteyse, işte o zaman sorunlar başlar. Çoğu site Türkiye’ye teslimat yapmadığı gibi Türkiye’den ödeme de kabul etmez. Böyle bir alışveriş yapmanın en kolay yolu. ABD’de bir adresiniz olması. Eğer bir tanıdığınız falan yoksa bu da çok mümkün olmayacaktır.

Peki e-bay.com, buy.com gibi Türkiye’ye teslimat yapmayan sitelerden nasıl olacak ta alışveriş yapabileceğiz? Burada imdadımıza Citi Globeshopper yetişiyor. Biz istediğimiz siteden alışveriş yapıyoruz. Teslimat adresi olarak New-York’ta bulunan Citi Globeshopper’ın adresini yazıyoruz. Siparişlerimiz bu adrese ulaştıktan sonra belirli bir komisyon karşılığında bize gönderiliyor. Aldığımız ürünleri hemen göndermelerini isteyebileceğimiz gibi başka siparişlerle birlikte toplu gönderimleri için bekletmelerini de sağlayabiliyoruz. Citibank’ın “Benim için al” hizmeti sayesinde Türkiye’den herhangi bir kartı kabul etmeyen bir site olsa bile Citibank kredi kartı sayesinde istediğiniz siparişi verebilir, üstelik üç taksit yapabilirsiniz. Citi Globe shopper’ın Türkiye resmi sitesinde anlaşmalı alışveriş siteleri, ücret ve diğer konular hakkında daha net bilgi alabilir, uygulamaya hemen dahil olabilirsiniz.

https://www.globeshopperturkey.com/

Citi Bank kredi kartları ve Citi Globeshopper konularında bilgi için iletişim sayfasından benimle bağlantı kurabilirsiniz.

1 thought on “Yurt Dışından Kolay Alışveriş”

 1. Değerli Üyemiz,
  Citibank A.Ş.’nin bireysel bankacılık işkolunu DenizBank A.Ş.’ye devretmesi sebebiyle, Citi Globeshopper servisimize bundan sonra DenizAmerikada.com üzerinden devam ediyor olacağız. Servis şartlarında ve ücretlerde herhangi bir değişiklik bulunmamaktadır.

  Citi Globeshopper üyeliğiniz DenizAmerikada.com üzerinde de devam ediyor olup hesabınızla ilgili herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Citi Globeshopper kullanıcı bilgilerinizle DenizAmerikada.com’a giriş yapabilir, Amerika’dan alışveriş keyfine devam edebilirsiniz.

  14 Ağustos 2013 tarihi itibariyle Citi Globeshopper sitesi yayından tamamıyla kaldırılıyor olacaktır.

  Bilgilerinize,
  Saygılarımızla,
  Citi Globeshopper

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir