Kategoriler
Tanıtımlar

Saçlarım Dökülmesin Diyorsan Dove Kullan!

Başlığı görünce reklam sanmak mümkün ama öyle değil. Ciddi ciddi benim kendi görüşüm bu. Daha önce Dove un güzellik konulu bir kampanyasının tanıtımını yapmıştım. Bu tür başarılı işlere hep yer verdim ve yer vermeye de devam edeceğim. Bu tanıtımdan sonra olsa gerek Dove un saç dökülmelerine karşı etkili yeni ürünlerinden oluşan bir seti deneyip, buradan görüşlerimin paylaşmamı istenen bir e-posta aldım. Çok geçmeden üzerinde Dove yazan büyük bir paket kapımdaydı.

 

Merak içinde bu büyük ve ağır kutuyu açtım. Kutunun kapağını kaldırır kaldırmak karşıma bir ayna çıktı ve hemen üstünde; “Saçlarımız en değerli hazinemiz, bir telini bile kaybetmek istemeyiz.” yazmaktaydı. İşin en güzel ve esprili kısmı ise kutunun içindeydi. Küçük ince bir yastıkla kutunun üstü kapanmıştı. Yastığın üzerinde iki tel saç vardı ve “Seni korkutmak istemeyiz ama bu dökülen senin saçın” yazılı bir stiker ile tutturulmuştu.

20130701_204317

Kutunun içinden sırasıyla; Dove  saç dökülmesine karşı bakım şampuanı, Dove saç bakım kremi, Dove yoğun bakım serumu ve Dove onarıcı bakım maskesi yer alıyordu.

20130701_204410

Ürünleri düzenli olarak yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Bu yazıyı paketi alır almaz yazabilirdim aslında ama paket içindeki ürünleri gerçekten deneyip sonuçlarını görmek amacıyla bekledim. Bu süre içerisinde gördüm ki Dove un saç dökülmesine karşı geliştirdiği bu yeni ürünleri son derece etkili ve başarılı. Çünkü saçlarımda farkedilir derecede dökülme azaldı ve daha önce hiç olmadığı kadar güçlü ve kolay şekil alır bir hale geldi. Ürün hakkındaki tek şikayetim ambalajı konusunda olacak. Saç bakım kremini ıslak ellerle açmak bazen gerçekten çok zor olabiliyor. Bundan sonra siz de saçlarım dökülmesin diyorsanız Dove un bu yeni ürününü deneyin bir şey kaybetmezsiniz.

Dove un saç dökülmesine karşı geliştirdiği bakım setindeki ürünler:

Yazar Tayfun Kurt

Son on beş yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

“Saçlarım Dökülmesin Diyorsan Dove Kullan!” için 4 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir