Samsung Galaxy S5 Kalp Hızımızı Ölçebilecek

GALAXY-S5_Combi-2P-0219

Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy S5 daha şimdiden özellikleri ile teknoloji dünyasında konuşulur olmaya başladı. Benim için de hiç şüphesiz akıllı telefon denince ilk aklıma gelen telefon Samsung’un Galaxy S serisi olmuştur her zaman. Çünkü Android ile bu kadar bütünleşen başka telefon yok. Şimdi de yeni modeli Samsung Galaxy S5 ile gelen üstün özellikleri ile biz kullanıcıları heyecanlandırmaya başladı bile.

Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy S5 in en dikkat çekici özellikleri arasında su ve toza olan dayanıklılığı yer alıyor. Bunun yanı sıra ilk olarak iPhone’da gördüğümüz parmak izi okuma özelliğini de Galaxy S5 te görmekteyiz. Benim en çok ilgimi çeken özelliği kalp ritimlerimizi ölçebiliyor olması. Parmak ucumuzdan kalp atışı, nabız gibi değerlerimizi ölçebiliyor olması gerçekten inanılmaz. Bu özelliği ile akıllı telefonların gelecekte daha neler yapabileceğine dair önemli bir adım bu bana kalırsa.

Tüm bunlara ek olarak Galaxy S5 1920×1080 çözünürlük sunan 5,1 inch boyutlarında Süper Amoled Full HD ekrana sahip. Telefon ayrıca 16 mega piksellik kamerası ile Ultra HD video kaydı yapabiliyor. Android 4.4 işletim sistemi yüklü olan telefonun 2.5 Ghz’lık dört çekirdekli işlemcisi ve 2 GB RAM gibi özellikleri ile de göz dolduruyor. Yine son olarak telefonun internet bağlantısını daha verimli kullanmayı sağlayan Download Booster özelliği ile hem donanım hem yazılım olarak ne kadar da dolu bir telefon olduğunu ortaya koyuyor.

Uzun pil ömrü, 4 ayrı renk seçeneği, 4G, NFC gibi daha saymakla bitiremeyeceğim bir çok özelliğiyle teknoloji tutkunlarının merakla beklediği Samsung S5 yılın telefonu olmaya aday gözüküyor. Herkes gibi benim de merakla beklediğim böylesine üstün donanımlara sahip teknoloji harikası Galaxy S5 in çıkış tarihi ve fiyatı şu şekilde olacaktır:

Samsung Galaxy S5 32 GB – 20/04/2014 – ₺ 2.289,99 (Kdv dahil)

Samsung Galaxy S5 16 GB – 09/04/2014 – ₺ 2.189,99 (Kdv dahil)

Ürün hakkında detaylı bilgi ve ön sipariş için: http://www.hepsiburada.com/

Bu bir advertorial içeriğidir.

7 thoughts on “Samsung Galaxy S5 Kalp Hızımızı Ölçebilecek”

  1. eşya depolama

    sabırsızlıkla bekliyorum yeni telefon almıyourm s5 gelene kadar bu arada fiyatı ne kadar olur bilen varmı arkadaşlar tahmini türkiyede çıkış fiyatı ne olur

    1. Evet özellikleriyle gerçekten çok başarılı bir telefon Galaxy S5. Hepsiburada.com üzerinden ön sipariş verebileceğiniz gibi fiyat bilgilerini yazıya eklemiş durumdayım.

  2. Cok güzel özellikler. Özellikle spor yapanların kesinlikle kullanması gerekir. Kalp sağlığını kontrol altında tutmanın en önemli yolu takiptir. Samsung bize bu takip olayını gösterecektir.

    1. Katılıyorum. Sadece spor yapanlar değil; kalp rahatsızlığı olanların, ritim bozukluğu olanların da işine çok yaracağını düşünüyorum. Ayrıca kontrolden ziyade düzenli olarak takibi ve acil durumlarda ilgili yerlere haber verilmesi vs gibi işlevlerle daha da önemli hale gelecektir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir