Anneysen.com: Annelerin Buluşma Adresi

Annelere yönelik ilk sosyal ağ olarak kurulan ve kısa süre içinde kazandığı ödüller ve üyelerle büyüyen Anneysen.com, anneler için gelişmeye devam ediyor. 50.000’e yakın annenin üye olduğu site, yakın zamanda ana sayfasında ve menülerinde yaptığı yeniliklerle annelerden olumlu geri dönüşler aldı. Ana sayfada tüm bölümlere ve araçlara tek adımla erişim imkânı sağlanması sayesinde, anneler çok daha kolay bir şekilde paylaşımlarda bulunabilecek, soru sorup bilgi alabiliyor.

Anneysen.com’un yeni ana sayfası, sitenin annelere sunduğu paylaşım ve bilgi alanlarının tek bir sayfada bir arada görünmesini sağlıyor. Sadeleşen ana sayfadan tüm bölümlere erişilebiliyor. Bölüm içlerinde dolaşmak yerine ana sayfadan tek adımda yemek tarifi, doğum hikâyesi gibi paylaşımlar yapılabiliyor. Böylece anneler, sevdikleri bölümlere rahatça erişirken ilgi alanlarına giren yeni bölümlerden anında haberdar oluyor.

Ana sayfa yeniliğinin yanı sıra, yeni menü yapısı da annelere kolaylık sağlıyor. Annelere soru sorup yanıtlamak, Anneysen.com uzmanlarına ulaşmak daha kolay; bilgi sağlayan bölümlere ve Bebek İsimleriHafta Hafta Hamilelik, Aşı Takvimi, Emzirme, Diyet, Uyku, Okula Dönüş gibi özel kategorilere tek bir alandan erişilebiliyor. “Bana Özel” başlığı altında yer alan “Duvarım” ise, tüm annelerin birbiriyle yazışabildiği, görüşlerini yayınlayabildiği, selamlaşmak ve annelerden haber almak için göz attığı ve yeni arkadaşlar bulabildiği bir araç olarak sitenin en keyifli bölümlerinden biri.

Anneysen.com’da yapılan yenilikler sayesinde mevcut üyelerin siteden elde ettikleri fayda artarken, yeni üyeler de siteyi kısa sürede tanıyarak hemen paylaşımlara katılmaya başlıyor. Annelerin hayatını kolaylaştıran zengin içerik, artık annelerin elinin altında. Anneysen.com, anneliği kolay ve keyifli hale getirmek için yenilenmeye devam ediyor.

Bu bir advertorial içeriğidir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir