Kategoriler
Internet Dünyası Tanıtımlar

Kredi Hesaplama ve Başvurunun Yeni Adresi: Kredi Denizi

Kredi Hesaplama

Bir bankacı olarak kendi bloğumda bankacılık sektörüne ilişkin yazılara her fırsatta yer vermeye gayret ediyorum. Günümüz mobil ve web bankacılığı hiç şüphesiz bankacılık işlemlerini son derece hızlı ve kolay hale getirmiş durumda. Bankacılık teknolojisinin gün geçtikçe gelişmesinin yanı sıra bankacılığa hizmet eden birbirinden başarılı projelerde aynı şekilde bir bir ortaya çıkıyor. Bu tür hizmetlerin başında kredi başvuru siteleri gelmekte elbet. Çünkü aynı anda bir çok bankanın kredi oranlarını görüp, hesaplayıp en uygun olanı seçme imkanı sunuyorlar. Böylece kredi arayışına giren bir kişi tek tek banka dolaşmaktansa tek bir site üzerinden hem oranları görmüş oluyor hem de istediği tutar ve vadede taksit ödemelerini hesaplamış oluyor. Son olarak ta kredi başvurusunu kolayca yapabiliyor.

Bu sitelerden bir yenisi de Kredidenizi.com. Kredi karşılaştırma ve hesaplama portalı olan site; bir çok bankanın konut, taşıt ve tüketici kredilerini karşılaştırıp anında en uygun krediyi bizlere sunuyor. İstediğimiz tutarı ve vadeyi girdikten sonra anlaşılır bir şekilde taksit tutarı, vergi ve tahsis ücreti gibi bilgiler ile kredi geri ödeme tutarını öğrenme imkanımız oluyor. Son olarak bizlere ödeme planını inceleyip karar verdiğimiz krediye oldukça kolay bir şekilde başvuru yapmak kalıyor.

Ayrıca site bir danışmanlık hizmeti görerek siteyi ziyaret edenlerin krediler konusunda kafalarında oluşan sorulara da cevap vermekte. Konut kredisi, ihtiyaç kredisi, borç kapama kredisi fark etmeden her çeşit soruya cevap almak mümkün. Örneğin; Bana ne kadar kredi çıkar, kredi için hangi belgeler gerekli, kredi notum ne olmalı ya da en uygun kredi hangisi gibi.

Tüm bunların yanı sıra bankaların sadece Kredidenizi.com için özel olarak belirlediği faiz oranları da mevcut. Site üzerinden krediye başvurulması durumunda başka hiçbir yerde olmayan çok uygun faiz oranlarıyla kredi almak bulunmak mümkün olabiliyor.

Bunlardan bir tanesi, Denizbank’ın ilk defa kredi kullanacaklara özel kredisi. Kredidenizi özel faiz oranı % 1,29 olan bu krediyi maksimum 3.000 TL’ye kadar kullanabiliyorsunuz. 3.000 TL’yi 12 ay vadeyle kullanmak isteyenler için toplam geri ödemesi 3.310,36 TL yapmakta. Şu dönem paraya ihtiyacı olanların hiç vakit kaybetmeden başvuruda bulunabileceği çok cazip bir kredi olduğunu söyleyebilirim.

Yazar Tayfun Kurt

Son on beş yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir