Kategoriler
Seyir Defteri

Seyrusefer.com’un 2. yılı kutlu olsun

2nd-birthdayMerhabalar yaklaşık iki haftadır hiçbir şey yazamıyordum. Sadece siteye gelen yorumlara ve posta kutuma gelen postalara cevap yazabiliyordum. Başka sitelerde neler olup bitiyor çok fazla takip bile edemiyordum. Bugün fırsatını bulmuşken birkaç kelam edeyim dedim. Yazacak çok şey birikti aslında  yılların eskitemediği not defterimde.  Hızlıca yazayım o zaman.

Geçen ay sitem sanal alemdeki 2. yılını tamamladı. Sitem 1. yılına büyük aksiliklerle bitirmişti. O tarihten sonra sitem tam gaz sorunsuz ilerlemeye devam ediyor ve 3. senesine sağlam bir şekilde giriyor. Bu süre içerisinde  siz ziyaretçilerime daha iyi bir site sunmak için ne yapmam gerekir diye çalıştım. Her  yerde bulamayacağınız konularda içerikler sundum. Bir çok konuda işinizi kolaylaştıracak programları ve siteleri tanıttım. Tabi bu yaptıklarım zaman içerisinde, artan ziyaretçi ve yorum sayısı ve yazılarıma abone olan kişilerin sayısının artmasıyla bana karşılık olarak geri döndü. Sitemi ziyaret eden, yorumlarda bulunan herkese teşekkürler.

Sitemin ikinci yılını buradan kutluyor ve nice yıllara diyorum. (:

Yazar Tayfun Kurt

Son on beş yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir