Kategoriler
Bilgisayar

Teddy: 3d Çizim Programı

Sizlere çok eğlenceli bir program tanıtmak istiyorum. Bu program sayesinde yapmış olduğunuz iki boyutlu çizimleri anında üç boyutlu hale getirebiliyorsunuz. Program öyle gelişmiş 3d tasarım programlarına benzemiyor. Kullanması çok basit. Zaten aşağıdaki videoyu izleyince sizlerde göreceksiniz. Videoyu izleyemiyorsanız, YouTube’a nasıl girebileceğinizi buradaki yazıdan öğrenebilirsiniz. Programı bilgisayarınıza yüklemek için yazının devamını takip edebilirsiniz.

URL: http://www-ui.is.s.u-tokyo.ac.jp/~takeo/teddy/teddy.htm

Programın Smooth Teddy adında yeni versiyonu çıkmıştır. Bu sayede artık çizimlerinizi renklendirebileceksiniz.

URL: http://www-ui.is.s.u-tokyo.ac.jp/~takeo/java/smoothteddy/index.html

Ayrıca programı bilgisayarınıza yüklemeden de kullanabilme imkanınız var. Bunun için buradaki bağlantıyı tıklayın ve bekleyin. Bir süre sonra program açılacaktır. Ama hatırlatayım programın başlaması için bilgisayarınız da java nın yüklü olması gerekir.

Teddy 3d çizim programı: İ N D İ R

Smooth Teddy 3d çizim programı (Renkli): İ N D İ R

Yazar Tayfun Kurt

Son on beş yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir