Citibank’tan Virüs Programı Kampanyası

mcafee-virusscan-plusCitibank, Internet’ten onaylanan her bireysel kredi/kredi kartı başvurusu için 1 yıllık “McAfee Virusscan Plus” yazılımı hediye ediyor.

Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken, Citibank Internet sitesinden bireysel kredi ya da kredi kartı başvurusunda bulunmak. Başvurunuz onaylandıktan sonra 1 hafta içerisinde cep telefonunuza gelecek olan promosyon kodunu aşağıdaki adımları izleyerek virüs yazılımınızı bilgisayarınıza kurarak bir yıl ücretsiz kullanabilirsiniz.

McAfee’yi Bilgisayara kurmak:

Adım 1: Onay Kodunuz cep telefonunuza geldikten sonra McAfee ürün sitesine girin. Siteye girdikten sonra, McAfee’nin ürün satın alma ekranına ulaşmanız gerekmektedir. Sayfa içerisinde yer alan ilgili kutucuğa promosyon kodunu girerek 2. adıma geçebilirsiniz.

İlk ekranda göreceğiniz ürün fiyatı promosyon kodu girişinden sonra sıfırlanacaktır.

mcafee_1

Adım 2: 2. sayfada “Genel Toplam” alanının 0 TL olduğunu teyid ettikten sonra “Öde” butonuna basarak bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

mcafee_2

Tayfun Kurt

Son on beş yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

Bir cevap yazın