Kategoriler
Yaşam

Google’dan mektup aldım

google-adwords-logoBu akşam eve geldiğimde üzerinde Google yazan bir zarfla karşılaştım posta kutumda. Daha önce de AdSense ödemesi için adres doğrulama amacıyla bir zarf almıştım. Google, reklam ödemelerini de banka hesabıma yaptığından gelen zarfın çek olma ihtimali de yoktu. Büyük bir merakla gelen zarfı açtım. Yanıldığıma hiç bu kadar sevineceğimi düşünmemiştim. Çünkü gelen çekti. Ama AdSense çeki değildi. 100 TL değerinde AdWords çekiydi gelen.

Google Türkiye’nin Pazarlama Direktörü tarafından imzalanmış ve Google AdWords hakkında beş maddelik bilgiler içeren  bir mektup ile üzerinde promosyon kodu olan 100 TL değerinde bir çek çıktı zarfın içinden.

Google geçen sene yine böyle bir AdWords promosyon kodu göndermişti e-posta adresime. Sitemin reklamını yapma fırsatı vermişti bana. Tabi limit dolar dolmaz reklamı durdurmuştum. O süre içerisinde ziyaretçi sayımda farkedilir bir artış olmuştu. Şimdi yine böyle bir imkan sunduğu için Google’a teşekkürlerimi iletiyorum buradan.

Yazar Tayfun Kurt

Son on beş yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir