İçeriğe geç
Ana sayfa » MacGyver geri döndü

MacGyver geri döndü

macgyverBir dönemin en sevilen dizileri arasındaydı MacGyver. En azından benim için öyleydi. Her bölümünü tekrar tekrar izlerdim. Onun her yaptığını belli mi olur bir gün gerek duyarım diye aklımda tutmaya çalışırdım. Tabi yaptıklarının çoğunu unuttum. Aklımda kalan bir kaç şeye ise şu ana kadar hiç gerek duymadım.  Ama benim için hiçbir zaman gereksiz bilgi diye bir şey yoktur. Gerekli olacağı zamanı bekleyen bilgi vardır. (Bu sözü bir yere yazmalıyım) Neyse  lafı fazla uzatmayayım ve konumuza devam edelim.

Bu sevilen diziyi artık TNT sayesinde  yeniden izleme şansımız var. Üstelik haftaiçi hergün. Gerçi yayınlanma saati olarak gece 01.30’u seçmiş olmaları çok ilginç olmuş. Daha makul bir saatte yayınlayabilirlerdi. Bu yüzden benim için çok sevindirici bir haber olmadı bu. İlk iki bölümünü izledikten sonra zor da olsa bir daha izlememeye karar verdim. Malum sabah erken kalkıyorum. TNT, ben ve benim gibi düşünenler adına; MacGyver’ ı daha erken saatte yayınlansın istiyoruz. Hazır TV kanallardan bir şeyler istediğim bir yazı oldu bu o zaman Clementine yeniden yayınlansın istiyorum.

Vikipedi’de yazdığı şekliyle işte dizinin konusu: MacGyver, Kanada’da çekilmiş olan bir Amerikan televizyon dizisidir. Başrolünde, becerikli gizli ajan olarak, Richard Dean Anderson’ın yeraldığı dizi, Lee David Zlotoff tarafından yaratıldı ve 29 Eylül 1985’den 21 Mayıs 1992’ye kadar yedi sezon boyunca devam etti. Richard Dean Anderson’un oynadığı karakter olan Angus MacGyver (isminden çok hoşlanmadığı için dizide sık kullanmaz) bir taksi şoförü iken, taksisine aldığı Fonex’in bir çalışanı tarafından keşfedilir. Fonex çalışanı bir takibe uğrar ve MacGyver bu takipten ilginç yöntemlerini kullanarak kurtulur. Seri, daha sonra Fonex için gizli ajan olarak çalışmaya başlayan MacGyver’ın maceralarını anlatır. Silah kullanmayı sevmeyen MacGyver, fizik ve kimya bilgilerini kullanarak çevresinde bulduğu araç gereçlerden silah, bomba vs. yaparak düşmanlarının elinden kurtulacaktır

Join the conversation

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir