Vista başlat menüsü

Sitemin en çok okunan ikinci yazısı olan “Windows XP’yi Vista görünümlü yapmak” adlı yazım madem bu kadar çok tuttu o halde ben de devam edeyim dedim ve bu kez de Vista görünümlü XP’nize nasıl Vista görünümlü bir başlat menüsü ekleyebileceğinizi yazdım.

vista_baslat_00

Tek yapmanız gereken aşağıdaki programı indirmek. Programı yükledikten sonra program her bilgisayarınızı açtığınızda aktif hale geçecek ve başlat menünüz Vista görünümlü bir hal alacak. Programın en güzel tarafı sadece görünüm değil. Program ile başlat menünüzü istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Eğer sizlerde benim gibi çok fazla program veya oyun yüklüyorsanız başlat menüsü bazen çok fazla karışıyor olabilir. Bu program sayesinde bu karışıklığı ortadan kaldırabilirsiniz. Zipli dosyayı indirdikten sonra programı kuruyorsunuz. Program otomatik olarak aktif hale geçecektir. Sizden istediği kodu yine zipli dosyanın içinde bulabilirsiniz. 😉

Ekrangörüntülerinden de gördüğünüz gibi program çok güzel. Resimlerin büyük halini görmek için resimlerin üzerine tıklayın.

vista_baslat_01

XP için Vista başlat menüsünü İNDİR

Tayfun Kurt

Son on beş yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

Bir cevap yazın