Kategoriler
Internet Dünyası Oyun

Brain Buddies hilesi üstelik programsız

Facebook kullanıcıları bilir. Facebook sadece bir sosyal ortam amaçlı değil aynı zamanda çeşitli uygulamalarıyla sürekli yenilenen bir site. Bu uygulamalar arasında çeşit çeşit oyunlar da var. Bilinen en popüler oyunlarından biri de Brain Buddies adlı oyun. Oyun, belirli bir süre içerisinde hızlı düşünme, algıda seçicilik, hafıza, analitik düşünme gibi konularda sorulan çeşitli sorulara cevap vererek puan aldığımız bir yetenek oyunu. Alınan puanlar ile önce bu oyunu oynayan kendi arkadaşlarımız ile çeşitli yarışlar içerisine girebiliyoruz. Sonra da dünya genelinde tüm Facebook üyeleri arasındaki sıramızı görebiliyoruz. Ben bu oyunu uzun zaman önce sadece birkaç kez oynamıştım. Sıralamadaki yerim içler acısı durumda. (: Ama bulduğum bir hile sayesinde bir anda birinci duruma gelebildim. Üstelik bu işi daha önce de rastladığım bazı programlara gerek kalmadan yaptım. Yapmanız gereken sadece birkaç harf yazmak o kadar.

Nasıl yapılacağını fazla uzatmadan hemen anlatayım o halde. Öncelikle her zamanki gibi oyunu açın. Ekrana genel sıralama geldiğinde aşağıda yazan cümleyi aynen olduğu gibi yazın ve enter‘a basın:

woogahasthebestgames

Not: Ekranda yazdıklarım gözükmüyor nereye yazacağım diye soranlar için söylüyorum. Yazdıklarınız zaten gözükmeyecek. Siz yukarıdaki cümleyi aynen olduğu gibi yazın yeter. Sonra da enter’a basın.

Enter’a basmanızla birlikte yeni bir ekran açılacak. Cheats yazan kısmı “on” durumuna getirin. Sonra oyuna başlayın. Oyunu oynamaya başladığınız sırada:

A Tuşu => 100 puan,

S Tuşu => 500 puan,

D Tuşu => +5 saniye,

F Tuşu => süreyi 3 saniyeye indirir.

Herkese iyi oyunlar diliyorum. Hile yaptığınızı kimse anlasın istemiyorsanız birinci ile aradaki farkı çok açmayın derim. Ya da benim gibi hiç bir şekilde ulaşılamayacak bir skor da yapabilirsiniz. (:

Yazar Tayfun Kurt

Son on beş yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir