Kategoriler
Sinema - TV

Yarışma Furyası

mucit-logo

PopStar mop star gibi şarkı türkü yarışmaları furyasından sonra şimdide ünlülerin yarıştığı bir dönemece girdi Türk Medyası. Önce buzda dans ettirdiler şimdide şarkı söyletiyorlar. Yakında başlayacak olan “acemi birlik” ve “ünlüler sirki” adı altında ünlülerin yarıştığı yarışmalarıda merakla bekliyoruz.(!) Gerçi uzun zaman önce bazı ünlülere çiftlik hayatı yaşatan başka bir yarışma daha vardı onu da eklemeden geçmeyelim.

Yakında başlaması planlanan bir yarışma daha var ki sanırım ünlülerin yarıştığı diğer yarışmalardan çok daha fazla rating alacağa benziyor. En azından öyle ümit ediyorum. 😀 NTV’nin hazırladığı bu yarışmada icatlar yarıştırılacak. İşte başvuru ve kuralların olduğu bu sayfadan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Yazar Tayfun Kurt

Son on beş yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir