Kategoriler
Internet Dünyası Oyun Tanıtımlar

Ameliyat Oyunları

ameliyat oyunları1

Merhaba değerli okuyucularımız, bugün flash oyunların eğlendirirken öğreten kategorisi olan ameliyat oyunlarını inceleyeceğiz. Bu oyun türü diğer kategorilere göre oldukça yeni fakat yaşına göre oldukça büyük bir oyuncu kitlesine sahip. Özellikle çocuk oyuncular tarafından çok sevilen bu kategori, bir doktorun çocukların gözündeki sırrını çözmekle kalmıyor, onları bu işe yönlendiriyor. Göz ameliyatından tutun da, organ nakline kadar birçok ameliyat oyununun bulunduğu kategori her çocuğa uygun oyunlar ile eğitmeye ve öğretmeye devam ediyor. Çocuklar açısından birçok oyun kategorisinden daha faydalı olduğu düşünülen ameliyat oyunları özellikle kız çocukları tarafından büyük ilgi görüyor…

ameliyat oyunları2

Günümüzde çoğu oyun sitesinde bulunan bu ameliyat oyunu kategorisi bir çok oyunu bünyesinde barındırıyor. Her oyunun sahip olamadığı eğlendirirken öğretme işlemini bu oyunlar zahmetsiz olarak yapıyor. Hassas ve kibar bir fare kullanımı gerektiren bu oyunları oynarken oldukça dikkatli olmalısınız, hastanızın hayatı sizin ellerinizde.

Kaynak : www.sunoyun.com

Bu bir advertorial içeriğidir.

Yazar Tayfun Kurt

Son on beş yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir