Çok Güzel Hareketler Bunlar

cok_guzel_haraketler_bunlar

Bugün iş arkadaşlarımla birlikte iş çıkışı Bostancı Gösteri Merkezindeki “Çok Güzel Hareketler Bunlar” (ÇGH) gösterisini izlemeye gittik. Mutfak ekibinin BKM dışında yaptıkları ilk gösteriydi bu. Salonun tamamı dolmuştu. Bir tek Yılmaz Erdoğan yoktu. BKM mutfak ekibi hazırlamış oldukları birbirinden güzel skeçlerle yine herkesi güldürmeyi başardılar.

Skeçlerin bana göre en güzeli ÇGH’yi başından beri izleyenler bilir. Hıyarlı Baba diye bir karakter var. Bu karakter yine çıkıyor karşımıza. Bu kez oğluna kız isteyecek. Elinde hıyarı, üzerinde içliği ile kız istemeye giden bir adam. Buraya yazınca bile gülüyorum. Bir de izlediğinizi düşünün. Sanıyorum önümüzdeki haftalarda bu skeç televizyonda da gösterilir. Emin olun çok güleceksiniz.

Ha bir de, bugünün sayısı 21’di. Çünkü oyun bugün yani 21 Kasım’da saat 21 de başlamıştı ve toplam 21 kişi gitmiştik oyunu izlemeye. Bir de koltuk numaram 21 olsaydı tam olacaktı. Biran düşündüm de,  23 Numara filmindeki Jim Carrey gibi sayıları saplantı haline mi getiriyorum ne? (:

Tayfun Kurt

Son on beş yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

Bir yanıt yazın