Kategoriler
Internet Dünyası

Düğünün İçin İhtiyacın Olay Her Şey gigbi’de!

Düğün hazırlıkları sırasında gelin ve damat adayları pek çok şeyle uğraşmak zorunda kalır. Düğünde her şeyin yolunda gitmesi ve sorun çıkmaması için iyi bir düğün organizasyon yapmak şart. Düğün salonlarının genellikle kendi rutinleri olsa da bu rutinlerin dışına çıkmak istediğinizde ya da düğün yapacağınız mekan size organizasyon hizmeti sunmadığında bir organizasyon şirketiyle çalışmak istemezseniz her şeyi kendiniz organize etmek zorunda kalabilirsiniz.

Düğününüzü organize etmek için ayrıntıları iyi bilen, organizasyon konusunda deneyimli insanlarla çalışmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Aksi takdirde eğlenmek yerine organizasyon yapmak zorunda kalabilirsiniz. Düğünden önce yapacağınız fotoğraf çekimi için düğün fotoğrafçısı bulmanız gerekiyorsa, düğününüz için deneyimli ve işinin ehli bir orkestrayla çalışmak istiyorsanız ve en önemlisi düğün organizasyonunuz için desteğe ihtiyacınız varsa gigbi.com’dan bu konularda hizmet alabilirsiniz.

gigbicom

gigbi.com, düğününüzle ilgili hemen hemen her konuda organizasyon desteği veriyor. gigbi.com’dan “Hızlı Teklif” butonuna tıklayarak teklifinizi kolayca alabilirsiniz. gigbi, sadece etkinliğinizi planlamakla ilgileniyor. Uzun formlar doldurmak yerine sadece etkinliğiniz için gerekli olan sorulara cevap veriyorsunuz. Farklı hizmetler için ayrı ayrı form doldurmanıza gerek yok. Tek bir formla birden fazla alan için fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

Düğün organizasyonu, düğün fotoğrafçısı, orkestra gibi konular için tek seferde fiyat teklifi almaya başlayabilirsiniz. Üstelik fiyat teklifi talep ettiğinizde gigbi.com’a kayıtlı bütün profesyonellere sms ve mail yoluyla teklif isteğiniz iletiliyor. Sadece birkaç dakika içerisinde mail adresinize teklifler gelmeye başlıyor.

Düğünün yapılacağı yeri ve tarihi form doldururken belirtebilirsiniz. Eğer henüz düğün tarihiniz belli olmadıysa yaklaşık bir tarih de belirtebilirsiniz. Böylece düğünden önce fiyat araştırması yapıp gelen teklifleri değerlendirmeye başlayabilirsiniz. gigbi.com’dan alacağınız hizmet için hiçbir ücret talep edilmez. Sadece beraber çalışacağınız profesyonele yaptığı iş karşılığında ücret ödersiniz.

Günümüzde pek çok insan internette telefon numarasını ve diğer kişisel bilgilerini paylaşmaktan çekiniyor. gigbi.com’da yer alan profesyonellerden teklif alabilmeniz için sadece isminizi, soy isminizi ve mail adresinizi yazmanız yeterli. Telefon numarası verme zorunluluğunuz yok. Size fiyat teklifi veren profesyonellerden site üzerinden yazışarak ayrıntıları görüşebilir ve kararınızı verebilirsiniz.

Yazar Tayfun Kurt

Son on beş yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir