İçeriğe geç
Ana sayfa » Jetrend: Ünlülerin Seçtiği Markalarla Alışveriş Keyfi

Jetrend: Ünlülerin Seçtiği Markalarla Alışveriş Keyfi

Gün geçmiyor ki, yeni bir online alışveriş sitesi ile daha karşılaşmayalım. Ancak nadiren de olsa “vay be” dedirten sitelere de rastlıyoruz. Jetrend.com da bunlardan biri. Siteye birkaç hafta önce üye olmama rağmen bende bir tür alışkanlık yarattı. Bu yazı ile hem site ile ilgili gözlemlerimi paylaşacağım hem de Jetrend.com’u size tanıtmaya çalışacağım.

Jetrend.com moda yaklaşımı ve stiliyle fark yaratan ünlülerin tavsiyeleriyle özel trendleri takip edebileceğiniz yepyeni bir online alışveriş anlayışı. Yurtdışında da gittikçe yaygınlaşan bu yaklaşım ile ünlülerin deneyimlerini ve hayata bakış açılarını da paylaşabiliyorsunuz. Jetrend.com ile artık siz de bir ünlüyle alışverişe çıkabiliyorsunuz. Ünlüler beğendikleri marka ve ürünleri tavsiye ediyor, siz çok özel avantajlar ve indirimlerle satın alıyorsunuz. Hayranı olduğunuz isimlerin beğendikleri markaları tanıma ve aynı markalara uygun fiyatlarla sahip olma şansı elde ediyorsunuz.

Gelelim sistemin nasıl işlediğine; üye olduktan sonra Jetrend’in listesindeki ünlü ve uzmanları takip listenize ekliyorsunuz. Takip ettiğiniz temsilcinin özenle seçilmiş satışları öncelikli olarak size geliyor. Jetrend temsilcileri gurme, stil, yaşam ve dekorasyon alanlarında tecrübelerini sevdiği marka ve ürünlerle takipçilerine aktarıyorlar. Şuan sitede görünen Jetrend temsilcileri ünlü balet Tan Sağtürk, model ve anne Sinem Güven, ünlü aşçı Murat Bozok, sunucu Tanem Sivar, ünlü stil danışmanı Başak Dizer Fransez , Türkiye Ralli Şampiyonu ve sporcu Burcu Çetinkaya. Ancak zaman içerisinde konseptin tutmasıyla birlikte başka ünlüleri de Jetrend temsilcisi olarak göreceğimizi tahmin ediyorum.

Bununla da bitmiyor; sitede dolaştıkça, sosyal ağlarda paylaştıkça ve ürünleri satın aldıkça rozet kazanıyorsunuz ve buna paralel olarak puanlarınız artar. Sosyal Medya’da çok aktif olduğum için Jetrend.com un bu özelliği gerçekten çok hoşuma gitti. Şimdiden puanları toplamaya başladım bile. Bu puanlarla ileride daha da uygun alışverişler yapabileceğim.

Çok başarılı bulduğum Jetrend.com gibi yenilikçi online alışveriş sitelerinin artmasının ülkemiz e-ticaret sektörünün gelişimi açısından oldukça önemli olduğunu düşüyorum.

Bu bir advertorial içeriğidir.

Join the conversation

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir