Kategoriler
Internet Dünyası

Nerede Olursanız Olun Bütün Firmalar Cebinizde

İşim gereği az da olsa seyahat ettiğim durumlar olabiliyor. Gittiğim yerlerde de ihtiyaç duyduğum konularda çeşitli firma ve mekan arayışında bulunabiliyorum. Böyle durumlarda internetten o bölgedeki firma ve mekanları gözden geçirir, ihtiyacım olanları not alır sonrasında da iletişimegeçerim. Ama maalesef bu arayışım her zaman kolay olmayabiliyor. Çoğu kez çok güvendiğim kimi firma rehberleri bu konuda yetersiz kalabiliyor çünkü. Ya adres eksiktir ya da telefon numarası yanlış. Durum böyle olunca arayışlar bitmez, iş uzardı.

Печать

Ancak bu uğraşım Bizpoint ile son buldu diyebilirim. Çünkü bu konuda işime gerçekten yarayan doğru bir firma rehberi hatta fazlası. Bir kere ücretsiz üye olduktan sonra nerede olursanız olun bütün firmalar artık cebinizde.

Lokasyon bazlı arama özelliği sayesinde size en yakın bir firmayı çok kolay bulabiliyorsunuz. 3000’e yakın şehirde 2 milyona yakın işyeri ve mekanın kayıtlı olduğu Bizpoint için sadece bir firma rehberi demek doğru olmaz. İnteraktif olarak bulunduğunuz yerdeki tüm kampanyalardan, indirim, fırsat ve promosyonlardan haberdar olabiliyorsunuz. Firmalardan teklif alabildiğiniz gibi canlı mesajlaşabiliyor, rezervasyon yapabiliyorsunuz.

Firmalar Etkinlik ve Kampanyalarınızı Duyurun İşinizi Büyütün

Bizpoint’i sadece firma ve mekan arayışında olan bireysel kullanıcılar için geniş bir kaynak olarak görmemek gerekir. Aynı zamanda Business to Business (B2B) yani şirketler arası pazarlama ve işbirliği imkanı da sunuyor. Günümüz bir çok işyeri daha çok müşteriye ulaşmak adına interneti kullanıyor. Sosyal medya ve diğer firma rehberlerinde firmalarını tanıtıyor. Ancak bunu yaparken firma itibarını ve marka değerini korumak ta önemli bir konu. Bizpoint’in global yapısı ile sektörde öncü olmak, yaptıkları kampanya ve indirimleri daha çok kişiye duyurmak isteyen firma sahipleri için önemli bir fırsat sunuyor.

what-is-b2b-sales-1024x579

İster bireysel kullanıcı olun ister yaptığı işi daha çok kişiye duyurmak isteyen firma sahibi ya da profesyonel olun, uygun koşullar sağlanmadığı sürece doğru alıcı ile doğru satıcı bir araya gelmeyecektir. Gün geçtikçe global pazarda yer edinmek daha da zor olacağından uygun koşulları üretmek bu tür zengin içerikli hizmetler ile mümkün olmakta. Bu nedenle işyeri sahipleri müşteriye ulaşmak, bireysel kullanıcılar ise bilmedikleri bir yerde aradığı işyerini bulmak için bu siteyi kullanabilir.

Yazar Tayfun Kurt

Son on beş yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir