Sony Xperia Z2 D6502 Beyaz Akıllı Telefon

Şu aralar yeni bir akıllı telefona ihtiyacım var. Malumunuz akıllı telefonlar çok çabuk eskiyor. Bu yüzden şu aralar bakmadığım telefon modeli kalmadı. İşlemci hızı, Ram kapasitesi, ekran boyutu, kamera çözünürlüğü, dahili hafıza falan derken neredeyse artık aklımı kaybetmekteydim. Çünkü birinin işlemci hızı iyiyse ram kapasitesi düşük, diğerinin kamera çözünürlüğü iyiyse ekran boyutu iyi değil. Ya da hepsi iyi olup ta fiyatı çok yüksek oluyordu. Derken tüm ihtiyaçlarıma cevap veren bir akıllı telefon bulabildim; Sony Xperia Z2 D6502. Ben de alacaklara belki faydam dokunur diye kısaca buradan Sony Xperia Z2 hakkında kısa bir yazı yazmak istedim.

Öncelikle en çok önem verdiğim özelliğinden bahsetmek istiyorum: Ram ve işlemci hızı;  2.3 Ghz dört çekirdekli işlemciye ve 3 GB Ram e sahip olan Sony Xperia Z2 tam bir canavar. Bununla oynayamayacağınız hiç bir oyun yok. Sıkıldığınız zamanlarda istediğiniz oyunu açıp oynayın. Ama ben en çok fotoğraf kalitesini beğendim. Sony Xperia Z2 akıllı telefonda 20.7 MP arka kameraya sahip. Kamerasıyla çok canlı ve net fotoğraflar ve Full HD kalitesinde videolar çekeceğinize eminim. Öz çekim hastası olanlar için ise 2.2 mp ön kamera bulunuyor.

Sony Xperia Z2 D6502 Beyaz Akıllı Telefon

3200 mAh Li-Ion pili ile normal bir kullanımda her yere şarj aletinizi götürmek zorunda kalmayacaksınız. 16 GB dahili hafızası ile harici bir belleğe bile gerek bırakmayacak olan Sony Xperia Z2 fiyatı olarak ta bu özelliklere göre oldukça uygun olduğunu söyleyebilirim. Şu an Kliksa.com üzerinden 1.349 TL fiyatla satışı yapılan Sony Xperia Z2 her anlamda tam aradığım telefon diyebilirim.

Sony Xperia Z2 D6502 Beyaz Akıllı Telefon

Özellikle Xperia Z3 almak isteyenler olursa Kliksa akıllı telefon modellerine bakmalarını tavsiye ederim. Çünkü şu aralar hem fiyat olarak uygun fiyatlar sunuyor hem de çeşitli hediye çekilişleri ile oldukça cazip fırsatlar sunuyor.

Bu bir advertorial içeriğidir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir