Avea, “Konuşma Aşkına” – Reklam Hatası!

avea3gKlasik bir çarpışma sahnesiyle başlayan ve sonra telefonları karışan Emre (Ozan Güven)  ile Aslı’nın (Melis Birkan) tanışmalarını anlatan bir dizi reklam Avea‘nın yeni reklam kampanyası olan Konuşma Aşkına. Bir dizi gibi başladı. Şuan ikinci bölümü oynuyor. Her şey çok güzel. Oyunculuk vs. mükemmel. Hatta Vodofone‘nun reklamlarındaki  Tarife ile Selim‘in aşk hikayesinden çok daha başarılı bana kalırsa.

3G teknolojisinin tanıtıldığı bu reklam filminin ikinci bölümünde, Emre görüntülü arama yapan Aslı’nın babası ile tesadüf eseri tanışıyor. Komik bir şaşkınlık ânı. Eğlenceli bir final. 3G’nin bize neler getireceğenin kısa bir özeti gibi. Ama gelin görün ki, ilk reklamda çarpışma sonucu karışan telefon ile ikinci reklamdaki telefon aynı değil. İlk reklamda yere düşen telefonlar BlackBerry Bold iken, ikinci reklamda Emre’nin elindeki telefon Samsung.

Gözden kaçan bir süreklilik hatası sanırım. Olur böyle şeyler diyelim. Biz üçüncü bölümü bekleyelim. Çünkü daha Melis Birkan’ı sadece birkaç saniye gördük. Daha çok görelim istiyorum. Hatta reklam bitsin yeni sezonda dizi yapsınlar. Gerçi Ozan Güven Canım Ailem dizisinde halen oynuyor ama olsun daha çok dizide rol alsın. Olmadı sinema yapsınlar.

blacberry-bold samsung

Şimdi Reklamlar:
1. Reklam
2. Reklam

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top