Kategoriler
Yaşam

TV Üniteleri İle Evinize Renk Katın

Bir kaç kadar önce taşınma hazırlığında olduğumdan bahsetmiştim. Aradan geçen süre içerisinde yeni evime taşındım ve iyice yerleştim. Pek çokları gibi benim için de yeni ev demek yeni eşyalar demek. Ben de yeni eşyalar bakmak amacıyla internetten çeşitli mobilya sitelerini dolaşmaya başladım.

TV Üniteleri Dediğin Kullanışlı Olmalı

Öncelikli ihtiyacım yeni bir TV ünitesiydi. Çünkü önceki evimde yer sıkıntısı olduğundan televizyonumu duvara monte etmiştim. Ancak bu kez böyle bir yer sorunu yaşamadığım için salonuma uygun iyi bir TV ünitesi almak şart olmuştu. Salonumda bunun için uygun yeri seçtikten sonra uygun bir TV ünitesi aramaya başladım. Kafamda tam olarak nasıl bir şey alacağıma dair bir fikir yoktu. TV üniteleri denince öncelikli olarak kullanışlı olması benim için çok önemliydi. Ünite sadece televizyon konulan bir sehpa olmamalı aynı zamanda uydu alıcısı, bluray oynatıcı gibi cihazları koyabileceğim alanları da olmalı. Bunun yanı sıra dvd, bluray filmlerim için bölümlerimin olması gerekliydi. Tabi tüm bunlara ek olarak rengi ve görünümü de önemliydi.

15300744_10154750483000419_304327070_n

İşte tam da bu konuda Evmanya yaptığım aramalar sonucunda istediğim özelliklere sahip TV ünitesini bulmama yardımcı oldu. Evmanya’da hepsi birbirinden tarz ve kullanışlı yüzlerce çeşit TV ünitesi mevcut. İstediğiniz renk ve modelde arama yaparak salonunuza veya oturma odanıza uygun modelde mutlaka bir TV ünitesi bulabilirsiniz. Üstelik indirimli fiyat seçenekleri ve taksitli ödeme kolaylığı ile oldukça avantajlı. Hiç internetten mobilya mı alınırmış demeyin. Tek yapmanız gereken hemen evinizde TV ünitesi koymak istediğiniz yeri belirleyip ölçü almak ve Evmanya’nın web sitesine girmek. Sonrası kolay beğendiğiniz üniteyi bulduktan sonra artık sipariş verebilirsiniz. İşte hepsi bu kadar. Ben öyle yaptım. Şimdi yeni evimde yeni mobilyalarım keyfini çıkarıyorum.

Yazar Tayfun Kurt

Son on beş yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir