Kategoriler
Sinema - TV

Dram Filmi Tutkunları, Buraya!

Boş zamanlarınızı ya da arkadaşlarınız ile buluştuğunuzda geçirdiğiniz zamanı filmlere ayırıyorsanız ve dram film türünü seviyorsanız sizlere önermek istediğiniz bir site var. Sinema tutkunlarının çoktan keşfettiği ve halen pek çok kişinin tanışmadığını tahmin ettiğimiz bu site Epikse adını taşıyor. Sizlere önermemizin nedeni ise en iyi dram filmleri gibi gerçekten başarılı yapımların olduğu listeler hazırlamış olmalarıdır.

Elbette türü sadece dram olan filmlere yönelik bir internet sitesi değil. Aynı zamanda komediden korkuya, biyografiden aksiyona kadar her türde vizyona girecek olan filmleri öğrenebileceğiniz bir platformdur. Bununla birlikte vizyona girmiş olan filmleri de konusu, oyuncu kadrosu ile birlikte görebilir, seçim yaparak sinema keyfi yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli bir hafta sonu geçirmeniz için sinemaya gitmek harika bir fikir!

Yeni Bir Diziye Başlayın!

Epikse internet sitesinden temin edebileceğiniz bilgiler arasında en iyi diziler de var. Şayet yeni bir diziye başlamanızın zamanı geldiyse en iyi diziler listesinden seçim yapabilirsiniz. İlginizi çekebilecek ve çok izlenen diziler hakkında bilgi almanız, kendinize en uygun olanı seçmeniz için faydalı olur. Siteye tıkladığınızda özellikle listeler bölümüne göz atmanızı öneririz. Çünkü bu bölümde onlarca farklı film listesi yer alıyor. Örneğin en iyi paralel evren konulu filmler listesine ulaşabilir ve listede yer alan tüm filmleri izleyebilirsiniz.

Tüm zamanların en iyi yapımları da liste şeklinde ziyaretçilere aktarılıyor. Örneğin tüm zamanların en iyi Türk dizileri gibi farklı adreslerde pek bulamayacağınız listeler bu sitede! Ünlü oyuncuların filmleri de liste şeklinde ziyaretçilere aktarılıyor. Mutlaka bu içerikleri de inceleyin. Çünkü sıkıldığınız her an bu içeriklerden yola çıkarak harika yapımları izleme şansını elde edebilirsiniz.

Hepsinden önemlisi etkileşimde bulunabileceğiniz bir platform. İzlediğiniz yapımlarla ilgili görüşlerinizi de bu sitede aktarabilir ve farklı görüşleri okuyabilirsiniz. Sinema tutkunlarının sıklıkla ziyaret ettiği bir adres olduğundan film seçimi noktasına yazılan görüşlere mutlaka göz atın. Sadece filmler değil, okuduğunuz kitaplarla ilgili görüşlerinizi de bu site üzerinden paylaşabilirsiniz. En iyisi siz siteye tıklayıp kendiniz göz atın, çünkü yapabilecekleriniz bunlarla da sınırlı değil.

Yazar Tayfun Kurt

Son on beş yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir