Patlak Sokaklar / Bölüm 1 – Esrarengiz Olay

Sütü seven kamyoncu, bana kitap al gibi videolarla tanınan ve sonrasında yaptıkları diğer videolarla ünlenen başarılı bu grubu tanımayan yoktur sanıyorum. Şimdilerde ise kısa bölümler halinde yayınlayacakları Patlak Sokaklar adında bir dizi çekmeye başlamışlar. Dizide geçen karakterler, diyaloglar çok eğlenceli olmuş. Özellikle seslendirme çok iyi. Çünkü bir çok yabancı filmde seslerini duyduğumuz kişiler buradaki karakterlere de seslerini vermişler. Oldukça da güzel olmuş.

Dizideki karakterler ve dizinin kısaca konusu şöyle: John Lemmon ve Billy Billy, vazgeçmenin ne olduğunu bilmeyen iki dedektiftir. Karşılarında ise insanlığın ne olduğunu bilmeyen bir suçlu. Onlarla beraber ise, gülümsemekten haberi bile olmayan bir müdür ve vidanjörün ne olduğunu tam olarak anlayamayan bir kadın polis. Dedektiflerimiz John Lemmon ve Billy Billy dünyadaki en esrarengiz vakayı çözmek üzere acil olarak olay yerine çağrılırlar. Dünyadaki en iyi dedektifler olmalarına karşın, bu defa karşılarındaki gizemli düşmanları da dünyadaki en zeki suçludur. Dünyadaki en asabi müdürü de yanlarına alarak dünyadaki en saçmasapan polisiye dizide buluşurlar.

Patlak Sokaklar / Bölüm 1 – Esrarengiz Olay

(Düzeltme: 16/03/2012 ) Reklam amaçlı yapılmış bu videonun çok tutulması sonrasında ekip aynı hikayeyi sinemalaştırdı. 16 Mart 2012 tarihinde Patlak Sokaklar – Gerzomat adında gösterime giren film umuyorum beklenen ilgiyi fazlasıyla görür.

Patlak Sokaklar Gerzomat Fragman

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir