Kategoriler
Tanıtımlar

Yıllık Burç Yorumları ve Burçlar

Yeni yıla girdikten sonra astrologlar tarafından yorumlanıp, tüm yıl boyunca etkisinin sürmesini beklediğimiz olayları öngörüp, gezegenleri ve güneş sisteminin hareketlerine göre o yıl boyunca evrendeki olayların yeryüzündeki etkilerini tahmin edilmesi ile oluşur yıllık burçlar. Birçok kişi tarafından yanlış olarak veya tamamen uydurma olarak tanımlanan bu durum aslında kişilerin yanlış değerlendirmesi sonucunda oluşuyor. Ondan sonra burçlar ile ilgili şu tarz soruları sıklıkla duyabiliyoruz; “Aslanlar bu sene iyi para kazanacaktı ne oldu?” , “Akrep burçları bu sene ilişkileriniz bozulacak dediniz, biz evlendik ? ” Aslında bu tarz suallerin sorulması ve burçların yalan olarak tanımlanmasında en büyük sebep hatalı yaklaşımdır. Çünkü bir astrolog haftalık, aylık, yıllık burç yorumunu yaparken kesin bilgiler ister yani doğum tarihinizin yanında bir de doğum saatinizi ister. Çünkü bu doğum saati olayı bizim yükselen diye tabir ettiğimiz özelliğin belirlenmesinde kullanılır. Biz Aslan burcuyuz tamam ama yükselenimiz ne? Bunu bilmiyorsak aslan burcu yorumlarının zaten bize kesin bir uyumu olmayacaktır çünkü burçlar ve yükselen kavramları birlikte ele alındığı zaman asıl net bir bilgi ortaya çıkmış olur. Bu nedenle burçlar değerlendirilirken bu konuda dikkat edilmesi önemlidir.

Yıllık Burç Yorumları ve BurçlarPek bilinmeyen bir diğer mesele ile yükselen hesaplanırken, doğum saatine göre hesaplanır ancak bizlerin atladığı çok önemli bir nokta vardır o nokta; yaz saati uygulaması gibi saat değişikliğine gidildiği zamanlar oluşan farklılıklardır. Bunu çoğu kişi atlamakta ve burç konusunda bu yüzden büyük bir yanılgı oluşmaktadır ve tabii yıllık burç yorumları hazırlanırken de bu hataya düşülmelidir. Saat farklılıklarını da dikkate alarak hesaplanan yıllık burç yorumları sizler için en kesin sonucu verebilecek burç yorumudur. Bu gerek yıllık burç yorumları olsun gerek aylık veya haftalık fark etmeyecektir. Diyelim tüm bunları yaptınız ve yıllık burç yorumlarınızı öğrendiniz burada önlemlerinizi aldıktan sonra yani burç yorumunuzda ki uyarıları dikkate alınca aslında hiçbir sorun olmayacaktır. Ancak elbette bizim yapmamız gereken sadece bu yorumla veya burçlara bakarak hayatımızı sürdürmek değildir ancak burada bunları da göz önünde bulundurarak vereceğimiz kararlar ile hayatımız boyunca yapacağımız belki birçok yanlışı yapmadan kurtulma fırsatı yakalayacağız. Daha detaylı bilgi için ve yıllık burç yorumları www.burclar.net/yillik-burc-yorumlari adresine bakabilir ve detaylı yorumları okuyabilirsiniz.

Yazar Tayfun Kurt

Son on beş yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

“Yıllık Burç Yorumları ve Burçlar” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir