Kategoriler
Seyahat

En İyi Muhafazakâr Otel Seçenekleri

Her sene aralık ayına girdiğimizde aklımda tek bir soru belirir. O da yeni yılda tatile nereye gideceğim sorusudur. E malum ücretli çalışıyoruz. Koca bir yıl çalıştıktan sonra iki haftalık tatilimi iyi bir şekilde geçirmek herkes gibi benim de hakkım sonuçta. Hepimiz tatil için çalışıyoruz sonuçta.

Tatil planım için özellikle bu dönemi tercih etmemin sebebi tamamen duygusal. Şaka bir yana tatile çıkacağım diye her sene ciddi paralar ödememek icin böyle yapıyorum. Çünkü oteller de erken rezervasyon yapanlar icin oldukça iyi indirimleri olur. Yazın otellerin her şey dahil kişi başı aldıkları ücret bu dönemlerde neredeyse yarısı. Bu durumda en kârlı tatil erkenden planlanan tatil oluyor.

Muhafazakâr Otellerde Kadınlar Çok Rahat

2017 yılı için tatil seceneklerini araştırırken Jolly Tur’daki muhafazakâr otelleri farkettim. Kadınlar ve erkekler icin ayrı havuz, ayrı plaj, ayrı aktivite alanları olan oteller bunlar. Günümüzde bir çok  otelin karma oteller olduğunu düşünürsek bu otellerin özellikle ülkemizdeki büyük bir kesimin ihtiyacı olduğunu söylemek yanlış olmaz.

15310245_10154754678300419_2024500859_n

İncelediğim kadarıyla Jolly Tur’daki muhafazakâr otel seçenekleri özellikle kadınların rahat etmesi icin düşünülmüş. Kadınlar bu otellerdeki açık kapalı havuzlarda veya plajlarda rahatça tatillerini geçirebilmekteler. Ancak ailecek gidecekler icin de seçenekler oldukça fazla. Bunların yanı sıra muhafazakar oteller, restorantlarında hiç bir alkollü içki bulundurmadığı gibi konuklarına helal gıda sertifikalı gıdalar sunmaktadır.

Bu yaz tatilinizi muhafazakâr bir otelde yapmak isterseniz siz de benim gibi acele edin indirimli fiyatlardan rezervasyonunuzu yaptırın. Jolly Tur’un indirimli fiyatlarından yararlanın şimdiden iyi tatiller.

Yazar Tayfun Kurt

Son on beş yıldır; bildiklerimi, gördüklerimi, yaşadıklarımı siteyi ziyaret eden okuyucular ile paylaşmaktayım. Blogta; bilim ve teknoloji, bilgisayar kullanımı, İnternet, genel kültür, sanat gibi çeşitli konularda beğendiğim haberler, makaleler ve kişisel yazılarım yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir